על זה לא מוותרים: פגישת ההיכרות עם התקליטן שלכם

תקליטן טוב, שהאירוע שלכם חשוב לו בדיוק כמו שהוא חשוב לכם, יתעקש להיפגש עמכם במקום האירוע, בין אם הוא מתקיים באולם או בבית. זוהי פגישה חשובה מאד, גם לכם ובעיקר לתקליטן שלכם, מאחר ופרטים רבים מתבררים בה והיא המפתח לאירוע מושלם

על זה לא מוותרים: פגישת ההיכרות עם התקליטן שלכם

הסוד הגדול והכל כך פשוט לאירוע מוצלח וזורם הוא הפגישה עם התקליטן. לכן, לא ברור מדוע יש תקליטנים שמעדיפים לדלג עליו. דיג’יי טוב שמכבד את עצמו ואתכם יתעקש על פגישת היכרות וכך גם אתם צריכים לעשות. זהו הצעד הראשון בדרך לאירוע שכולו אנרגיות.

מי שטורח בערב האירוע, נותן בראש באירוע

הרעיון הוא להיפגש מראש, בטרם האירוע, והכוונה היא לפחות לשבוע לפני האירוע אם מדובר בבת-מצווה למשל, ובמקרה של חתונה גם כמה חודשים לפני כן. מה שבטוח, עם התקליטן לא נפגשים ביום האירוע שעה-שעתיים לפני תחילתו.
בפגישת ההיכרות מתבררים פרטים רבים, גם פרטים מוזיקליים וטכניים, אבל זו גם ההזדמנות להבין מיהו האדם שיהיה בעמדה החשובה ביותר באירוע שלכם. כימיה זה הכל.

הדבר החשוב ביותר לתקליטן שלכם הוא לספק לכם תחושת ביטחון והבנה כי אתם בידיים מוזיקליות טובות.

בפגישה גם תבנו את לוח הזמנים של האירוע, על כל רבדיו ושלביו. מתי מגיעים, מתי רוקדים ומתי אוכלים. מתי הקליפ של החברים, המצגת שהכנתם, מתי ארוחת הערב, בקיצור – כל אלמנט באירוע שלכם, למעט מתי הוא נגמר. זה כבר תלוי רק ברגליים של האורחים שלכם. תקליטן אמיתי לא מחפש ללכת הביתה מוקדם יותר, אלא לראות את הרחבה שלו מפוצצת ונלהבת לאורך כמה שיותר זמן.

לפגישת היכרות עם תקליטנים שכאלה השאירו פרטים: