קליפ במתנה – איך בוחרים לוקיישן מושלם?

כשמצלמים קליפ במתנה, כדאי להתחשב במספר גורמים: בחירת השיר הנכון, הבאת האנשים היקרים והאהובים לאדם לו אתם מקדישים את הקליפ, בחירה במפיק/צלם/אולפן שיודע לקחת את החזון שלכם ולהפוך אותו למציאות, ואיך כבר אמרו גדולים וחכמים מאיתנו? לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן!

קליפ במתנה – איך בוחרים לוקיישן מושלם?

צילום של קליפ במתנה היא דרך מצויינת להראות לאדם יקר כמה הוא חשוב לכם. קליפ במתנה יכול להיות בדיוק התוספת הנחוצה שתהפוך את האירוע שלכם, כל אירוע שלא יהיה, לקצת יותר אישי, מיוחד ומרגש. כשמצלמים קליפ במתנה, אחד הדברים שיכולים להרים אותו לרמה גבוהה יותר הוא המקום שבו מצלמים. לפי היכרותכם עם האדם שעבורו מצולם הקליפ, חשוב שתעשו תהליך של חשיבה ותבחרו באופציה המתאימה ביותר עבור הקליפ שלכם. אבל מהן האופציות?

קליפ אולפן

קיימים היום לא מעט אולפנים יפים שבהם ניתן גם לצלם את השיר שלכם. ביתרון הגדול הוא כמובן שאין צורך להתפזר ולבזבז זמן – מקליטים ומצלמים הכל באותו המקום! הקליפים האלה בדרך כלל יוצאים מאוד “רוקנרול”, וכל המשתתפים יכולים להתפרע על תופים, גיטרות ומיקרופונים.

רוצים להשתדרג עוד קצת? תביאו אביזרי מסיבות צבעוניים (אלה שקונים בדרום ת”א… מכירים?), זה ייתן לקליפ שלכם את האקסטרה-טאץ’! הנה דוגמה לקליפ כזה:

קליפ צילומי חוץ

האופציה הזו נהדרת עבור מי מכם שרוצה ליצור קליפ במתנה ייחודי ורוצה להוסיף עוד גוון של טאץ’ אישי. אבל יותר מזה, הקליפים האלה פשוט נראים הרבה יותר טוב: הם צבעוניים, מעניינים וכיפים. אתם יכולים לבחור במקום אהוב על האדם שלו מוקדש הקליפ, בפארק יפה וירוק, בבית שלכם, בים ועוד. החמודים האלה למשל הצטלמו בפארק:

לשיחת ייעוץ עם אולפנים/צלמים השאירו פרטים:

קליפ צילומי חוץ מוגזם לגמרי!

היה לנו קשה לבחור מתוך המון קליפים אבל הנה, שימו לב לאנשים האלה לקחו את ההפקה לקצה! כל הכבוד…

קליפ מסך ירוק (גרין סקרין)

צילומים על גבי מסך ירוק (כרומה-קי) מאפשרים להחליף את הרקע שמאחוריי האנשים, ולמעשה אין סוף לאפשרויות! הנה דוגמה לקליפ ממש חמוד בטכנולוגיה הזו:

לפרטים נוספים והצעות מחיר לקליפ בהפתעה השאירו פרטים